Dołącz do naszej sieci

SZYBKI INTERNET KABLOWY - SOLEC KUJAWSKI

Oferujemy szybki internet kablowy dla mieszkańców Solca Kujawskiego!
Zadzwoń tel. 608 297 593 już teraz i dołącz do nas. Oferujemy szybkie terminy przyłączy i wysoką jakość usług. 

Firma NETCAFE POLAND jako provider internetowy funkcjonuje od sierpnia 2003 roku, posiadamy wpis do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych nr 5293. Głównym profilem działalności firmy jest budowa profesjonalnych kablowych sieci internetowych zapewniających w pełni bezpieczne korzystanie z internetu zarówno dla firm, instytucji jak i osób prywatnych. Obecnie sieć NETCAFE POLAND to kilkuset zadowolonych klientów, a ich liczba cały czas rośnie wraz z rozwojem firmy. 

NASZĄ MISJĄ jest świadczenie wysokiej jakości usług związanych z internetem zarówno firmą jak i użytkownikom indywidualnym. 

NASZYM CELEM jest kompleksowa obsługa Klienta w obszarze internetu.

 

NAJWYŻSZE BEZPIECZEŃSTWO jest usługą kierowaną głównie dla firm i instytucji polegającą na ochronie danych elektronicznych. Tworzymy systemy transmisji i ochrony danych w formacie cyfrowym.

Zapewniamy najwyższy poziom wydajności i zabezpieczenia sieci internetowych w oparciu o sprzęt i rozwiązania techniczne najbardziej renomowanych firm. Prowadzimy także sprzedaż gotowych zestawów komputerowych dla naszych klientów. Dzięki ścisłej współpracy z największymi dystrybutorami sprzętu komputerowego w kraju, możemy zagwarantować najwyższą jakość usług w zakresie sprzedaży w pełni konfigurowalnych (na zlecenie klienta) zestawów komputerowych. Specjalizujemy się w zestawach dla biur, instytucji i średnich przedsiębiorstw, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować możliwie najniższe ceny przy najwyższej jakości, zarówno sprzętu jak i usług.